اجرای بتن رنگی : در خصوص اجرای بتن رنگی ,باید از سیمان و پودر های رنگی مخصوص و مختلف استفاده کرد که آنهم به طور همزمان با بتن ریزی انجام می گردد وتحت عنوان کفپوش و پوشش نهایی می شود.
با اجرای کفپوش بتن رنگی , سطحی صاف و کاملا یک دست حاصل می شود که می تواند خاصیت ضد سایش و ضد باکتری هم داشته باشد .  بتن رنگی به لحاظ فیزیکی و مکانیکی از مقاومت بالایی برخوردار است.بتن رنگی باعث بیشتر شدن عمر بتن می شود که این خود یکی از ویژگی های اجرای بتن رنگی است.

بتن ریزی رنگی

خدمات مرتبط : بتن ضد سایش

انواع روش در بتن ریزی رنگی :

  • روش پاششی

بتن سخت پاششی (هاردفلور) محصولی است بر پایه سیمان و دانه بندی غیرفلزی با درجه سختی و مقاومت فیزیکی بالا که دارای ذرات روان کننده و افزودنی های مناسب می باشد و قابلیت صافکاری و پرداخت بر روی سطح بتن تازه مرطوب را دارد. اگر بستر کار بتن قدیمی باشد لازم است ابتدا یک لایه میانی از بتن به ضخامت حداقل ۸ سانتیمتر روی بتن قدیمی ریخته شود.

  • روش ماله پروانه ای

بتن ریزی کف با ماله پروانه ای باید طبق استانداردها و قواعد خودش به سرانجام برسد تا بهترین بازدهی را به همراه داشته باشد.

خدمات مرتبط : کفپوش اپوکسی

مقدار پودر رنگی مورد استفاده در اجرای بتن رنگی به ضخامت 1 سانتی متر , در هر متر مربع حدودا 5 کیلو گرم می باشد.
کفسازی بتن باعث زیباتر شدن کفپوش و محیط می شود .
بدلیل اینکه کف سالن ها , پارکینگ ها و سوله ها دائماً در معرض عوامل مخرب قرار دارند لذا اصلح است که در آنها از کفپوش های بتن ریزی رنگی استفاده گردد زیرا کفپوش بتن رنگی در برابر انواع فشار های حاصل از حرکت وسایل نقلیه و قفسه های انبارها, مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.
به منظور بهبود عملکرد بتن رنگی و جلوگیری از ترک های مویی می توان افزودنی هایی هم قبل از بتن ریزی به بتن رنگی اضافه کرد.
کفپوش بتن سخت رنگی دارای رنگ ثابت بوده و به مرور زمان تغییر رنگ نمی دهد

 

هزینه بتن ریزی

قیمت بتن رنگی

قیمت  بتن ریزی با توجه به وسعت و مساحت کف سوله متغییر می باشد که بستگی به مقدار رنگی بودن یا نبودن آن دارد که می توانید با تماس با ما قیمت دقیق را از کارشناسان فروش و بازاریابی ما استعلام نماید.

خدمات مرتبط : کفپوش آرملات

دستمزد بتن رنگی

دستمزد بتن ریزی  نیز بر اساس  مساحت می تواند متغیر باشد . برای اطلاع از قیمت دقیق می توانید همینک از طریق کلیک بر روی تماس با ما ما با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و قیمت رقابتی و دقیق را نیز از ما بخواهید.