بتن ریزی کف پارکینگ :ساخت بتن به این صورت است که ابتدا باید کف را به طور کامل از سنگ های درشت پاک کرده و تمیز کرد و سپس سطح را تسطیح کرد و پس از آن باید تزریق شروع شود. رایج ترین روش برای بتن ریزی کف پارکینگ، دوغاب بندی است و پس از اتمام تزریق کف پارکینگ، نوبت به تقویت می رسد. از میلگردهای کثیف یا پوسیده نباید در مصارف تقویتی استفاده کرد، زیرا استفاده از آن به کف آسیب می رساند. واکنش تقویت کننده با واکنش بتن دنبال می شود.

بتن ریزی پارکینگ

در عمل ساخت بتن رعایت این اصل الزامی است که کف سازی باید سالم باشد، زیرا خرابی کف سازی منجر به ترک خوردن بتن و خوردگی بتن می شود، بنابراین قبل از بتن، کف می شود. باید کاملاً کوبیده و عاری از سنگ های بزرگ باشد.

مراحل اجرای بتن ریزی کف پارکینگ:

مهمترین قدم ها برای بررسی شروع عملیات بتن ریزی به شرح ذیل می باشد :

  • بررسی نحوه اجرای ارماتور ها
  • چک کردن برای تعداد ,قطر و فاصله بین ارماتور ها
  • شما برای اجرای بتن ریزی باید در ابتدا کف را به صورت کامل پاک سازی کنید و آن را صاف کنید و بعد مگریزی کنید.

بتن ریزی کف پارکینگ

نکات مهم در مورد بتن ریزی کف

پاشش آب در تولید بتن همیشه توصیه می شود و باعث افزایش کمیت و کیفیت آن می شود. یکی دیگر از قسمت های تولید بتن زمان بردن بتن از کارخانه با میکسر است که نباید بیشتر از 3 یا 4 ساعت باشد.

مراحل بتن ریزی پارکینگ

برای اختلاط بتن در لایه های پایه و سقف، استفاده از میکسر بتن مطلوب و ضروری است. در اجرای هر نوع بتن باید این اصل را در نظر داشت که کف سازی باید در شرایط عالی انجام شود زیرا انجام نشدن صحیح و کامل کار کف باعث افتادگی و ترک خوردن بتن می شود.سطح بتن باید کوبیده شده و عاری از هرگونه سنگ و آوار بزرگ باشد.

خدمات مرتبط : بتن ریزی کف سوله

مراحل اجرای بتن ریزی

قبل از هر چیزی باید موارد زیر بطور کامل برسی شود :

  • بررسی و روش اجرای آرماتور ها
  • چک کردن تعداد و قطر و فاصله ما بین آرماتور ها

هزینه بتن ریزی پارکینگ

هزینه بتن ریزی به موارد زیادی بستگی دارد که مهمترین آنها می توان از متراژ کف مورد نظر اشاره کرد.

خدمات مرتبط : کاتر زنی بتن

شرکت شهریار بتن مفتخر است که بتن ریزی کف پارکینگ , سوله و کف سازی بتنی مورد نیاز کارفرمایان و مشتریان محترم را در اسرع وقت و با نازلترین قیمت وبرترین کیفیت و با وسایل پیشرفته و با کادری مجرب و کار آمد در سراسر کشور به اجرا بگذارد .

دستمزد بتن ریزی کف پارکینگ

برای دریافت قیمت می توانید از طریق شماره های تماس با ما یا کلیک بر روی گزینه تماس همینک با کارشناسان ما تماس گرفته و قیمتهای رقابتی را از ما استعلام کنید.