up icon

اجرای بتن ریزی کف پارکینگ و سوله :

اجرای بتن ریزی کف پارکینگ و سوله بدین صورت است که ابتدا باید کف را کاملا از سنگ های بزرگ عاری و تمیز نموده و سپس سطح زمین را صاف کرده و در مرحله بعدی مگریزی را شروع نمود.
اصلی ترین راه برای قبل از بتن ریزی کف پارکینگ، اجرای مگریزی است و زمانی که اجرای مگریزی کف پارکینگ به اتمام رسید نوبت به اجرای آرماتور بندی است.
در اجرای آرماتور بندی نباید از میلگرد های زنگ زده و یا پوسیده استفاده کرد چون در استفاده از آنها آسیب به کف وارد می شود. بعد از اجرای آرماتور بندی اجرای بتن ریزی کف پارکینگ می باشد.
در اجرای بتن ریزی باید این اصل را رعایت کرد که کف سازی باید به نحوه احسن انجام شود زیرا اگر کفسازی درست نباشد باعث ترک خوردن بتن و نیز خوردگی بتن می شود بنابراین قبل از بتن ریزی باید کف کاملاً کوبیده شده و از سنگ های بزرگ عاری و تمیز گردد.
یکی از معقوله ها در اجرای بتن ریزی کف پارکینگ , سوله و غیره دستمزد بتن ریزی است که آنهم به چند دلیل نظیر ) مساحت پروژه , محل و مکان پروژه , وسایل مورد استفاده در پروژه و غیره ( متغیر می باشد.
شرکت شهریار بتن مفتخر است که بتن ریزی کف پارکینگ , سوله و کف سازی بتنی مورد نیاز کارفرمایان و مشتریان محترم را در اسرع وقت و با نازلترین قیمت وبرترین کیفیت و با وسایل پیشرفته و با کادری مجرب و کار آمد در سراسر کشور به اجرا بگذارد .

مراحل اجرای بتن ریزی :

مهمترین قدم ها برای بررسی شروع عملیات بتن ریزی به شرح ذیل می باشد :
  1. بررسی نحوه اجرای ارماتور ها
  2. چک کردن برای تعداد ,قطر و فاصله بین ارماتور ها
لذا در خصوص مشاوره و کسب اطلاع از جرئییات قیمت انواع بتن ریزی لطفاً با مدیریت شرکت شهریار بتن تماس حاصل فرمائیید.

viewer icon 7271